Hakkımızda

Vip Gıda A.Ş, Vip Holding’in gıda alanında faaliyet gösteren şirketidir. Şirketimiz arıcılık faaliyetleri başta olmak üzere gıda alanında birçok ürünün üretiminde ve pazarlanmasında bulunarak doğal ve uygun ürünleriyle gıda sektöründe yerini almıştır.

“Lezzeti Doğallığından” sloganıyla başladığı yolculuğa günümüzde yurt içi ve yurt dışı birçok bayilik vererek geniş bir yelpazeye ulaşmasını ve lezzetle doğallığı en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize ulaştırmayı başarmış ve hedefleri doğrultusunda ulaştırmaya sizlerin katkısıyla devam edecektir.

Vip Gıda A.Ş olarak bizler için en önemli kural kaliteden, lezzetten ve doğallıktan ödün vermeden, en uygun fiyatı en rahat bir şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu çerçevede gerek kurduğumuz bayilikler aracılığıyla gerekse web sayfamız üzerinden oluşturduğumuz e-ticaret portali sayesinde siz değerli müşterilerimize ürünlerimizi birinci elden ulaştırmayı sağlıyoruz.

Vip Gıda A.Ş olarak siz değerli müşterilerimiz için “DAHA DOĞAL, DAHA SAĞLIKLI ve DAHA UYGUN” misyonu çerçevesinde en yüksek standartlardaki ürünlerimizi, müşteri güvenliği ve kalite anlayışıyla beraber yenilik ve fark yaratmaya öncülük edecektir. Bunu başarmanın yolu olmazsa olmaz düsturlarımız olan; doğal ve yerinde üretim, lezzetten ve kaliteden ödün vermeme, dürüst ve mükemmeliyetçi ekip ruhu, yeniliklere ve inovasyona açık, istikrarlı ve sürdürülebilir girişimcilik gibi değerlerden geçtiğinin farkındayız. Bu değerler bizim pusulamız ve yolumuzu aydınlatan ışığımız olduğunu benimseyerek hem şirketimizin hem de bayilerimizin sektörünün lideri yapma konusunda kararlıyız.

VİZYON

En yüksek standartlardaki ürünlerimizi, %100 müşteri memnuniyeti ve güvenliğiyle doğallıktan ve kaliteden ödün vermeden, yenilik ve fark yaratmaya öncülük ederek başta Türkiye’miz ve tüm Dünya’ya hizmet vermek..

MİSYON

DAHA DOĞAL
DAHA SAĞLIKLI
DAHA UYGUN

DEĞERLER

Doğal, lezzetli, kaliteden ödün vermeden, ulus ve uluslararası standartlara ve yasal gerekliliklere ve etik değerlere dayalı müşteri memnuniyeti.

İNOVASYON

Vip Gıda; geleceğin Türkiye’sinin lider aktörlerinden biri olmayı kendine hedef seçmiştir.

EKİBİMİZ